Gizlilik

Gizlilik

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

 

1- www.campusim.com Portalı Metot Eğitim Ltd.Şti. ye aittir.

2- Portal üzerinden kişisel herhangi bir bilgi vermeden ürünleri inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

3- Portal kapsamında 18 yaşından küçükler veli ve/veya vasisinin izni ve/veya onayı olmaksızın alım-satım işlemlerinin tarafı olamazlar.

4- Kayıt veya ödeme işlemlerinizde kişisel bilgileriniz talep edilecek olup; kişisel bilgileriniz kayıt işlemi esnasında yaptığınız işlemler de dahil olmak üzere IP numarasıyla birlikte kayıt ve tespit altına alınmaktadır.

5- Kendi gizliliğinizi ve gizli bilgilerinizi korumak için, özel ve gizli bilgilerinizi başkaları ile paylaşmamaya dikkat edin. Aynı zamanda içerik sağlayıcı olarak tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz, tarafımızdan saklanmaktadır. Söz konusu kişisel bilgiler yasal zorunluluk arz etmedikçe izniniz veya onayınız olmadan üçüncü taraflara açıklanmayacaktır.

6- Kayıt için kullandığınız e-posta adresiniz aktivasyon ve üyeliğinizle ilgili bilgilendirme iletileri göndermek, ürün kampanyalarına ait bildirimler için kullanılacaktır. Ürün kampanyalarına ait bildirimi almak istemiyorsanız profilinizden düzenleme yapabilirsiniz.

7- Sitemizde güvenliğinizi sağlamak için ziyaretçi ve site arasında gerçekleşen haberleşmede en az "256 bit SSL sertifikası" kullanılmaktadır. Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

8- Portalımızda, şirketimiz tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

9- Portal'a ve/veya Portal üzerinden çıplaklık ve müstehcenlik içeren, diğer kullanıcıları tehdit veya taciz eden materyaller göndermek; bir topluluğun ırkını veya etnik kökenini, dinini, yetersizliğini, cinsiyetini, yaşını, kıdem durumunu veya cinsel tercihini/cinsel kimliğini hedef alan nefret içerikli yayınlar; başkalarını taklit eden ya da yanıltıcı veya yanıltma niyeti taşıyan diğer davranışlar; kullanıcıların kredi kartı numarası, Sosyal Güvenlik Numarası, ehliyet numarası ya da diğer kimlik numaraları veya herkes tarafından erişilemeyen diğer bilgilerini içeren yayınlar; yasa dışı, tehlikeli ve yasal olmayan eylemlere ilişkin yayınlar; virüs, solucan, truva atları, kötü amaçlı yazılım veya zarar verecek diğer ögeleri içeren iletiler; ağların çalışmasına veya campusium.com' un ya da herhangi bir üçüncü tarafın altyapısına zarar verecek veya bunları etkileyecek içerikler; spam, kötü amaçlı komut dosyaları ve şifre avı saldırıları yasaktır ve aykırı eylemlerde bulunanlar hakkında derhal yasal işlem başlatılır.

10- Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerinin telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Geliştiriciye / İçerik Sağlayıcıya / Kullanıcıya / Üyeye aittir; yayınlama hakkı ise campusium.com a aittir.

11- Metot Eğitim Ltd.Şti. campusium.com sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

12- İnternet sitesinde yer alan hiçbir Materyal, aksi açıkça yazılı olarak belirtilmemişse ve Metot Eğitim Ltd.Şti. nin, yayınlayan kişi ya da kurumların yazılı izni olmadıkça kopyalanamaz, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz.

13- İnternet sitesinde yer alan Materyaller "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadır. İçerik Sağlayıcı ve Yer Sağlayıcı bu Materyallerin içeriklerinin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve üçüncü şahıslara yönelik olanlar da dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

14- Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri Metot Eğitim Ltd.Şti. tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

15- Campusium.com internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, İçerik Sağlayıcı ve Yer Sağlayıcı bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar. Campusium.com doğacak zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.

16- Portal kapsamında telif hakkı ihlaline konu herhangi bir ürün, içerik veya uygulamanın olduğu yönündeki iddialar için www.campusium.com adresindeki e-posta adresleriyle veya belirtilen diğer yollarla tarafımıza başvuru yapabilirsiniz. Bu durum araştırılıp Geliştiriciye bildirilecek ve içeriğin kaldırılması istenecektir veya kaldırılacaktır.

17- Herhangi bir Kişinin / Üyenin / Geliştiricinin / Kullanıcının / Eğitmenin bu program politikalarını ihlal ettiğine inanıyorsanız, aşağıda yer alan iletişim kanalıyla tarafımıza bilgi vermenizden memnun oluruz.

E-posta: info@campusium.com

 

Etiketler

Sosyal Medyada Paylaş

Uzaktan eğitim alanında kurumsal ve kişisel kullanıma uygun bir alt yapı ile video ve doküman içeriklerinizi kullanıcılarınıza sunabilirsiniz. Canlı dersler ve online sınavlar düzenleyebilirsiniz. Tüm faaliyetlerinizi raporlayabilir ve saklayabilirsiniz.