Hakkımızda

Campusium

Yıllardır eğitim alanında farklı sektörlerde eğitim veren bizler eğitimin sınırsızlığına inanıyoruz. Dünyanın ve hayatın devamlılığının insanın daha iyi eğitim alarak yetişmesine bağlı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Campusium Uzaktan Eğitim Sistemi' ni oluşturduk. 

Hızlı yaşam döngüsü içinde tüm insanlar maalesef istediği eğitimleri zaman yoksunluğu sebebiyle alamıyor. Bizler bu sorunu ortadan kaldırmak için Campusium'u insanların hizmetine sunduk. Gelişmeye ve öğrenmeye inanıyoruz. Çağımızda öğrenmek zamana ve mekana bağlı olmamalıdır. Yüz yüze eğitimin gerekliliği tabii ki sorgulanamaz ancak sınırları aşmak da insanlığın temel görevidir.

Eğitim şekilleri ve eğitim araçları her geçen güm değişmektedir. Özellikle mobil cihazlar hayatımızda büyük yere sahiptir. Bu nedenle Campusium'u her platformda çalışacak şekilde tasarladık. İster bilgisayardan ister tabletten ister cep telefonundan eğitimlerinize devam edebilirisiniz. Öğrenmeye engel olacak hiçbir kavramı sınır olarak kabul etmiyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana birçok kuruma veya kişiye hizmet etmekten binlerce kişinin eğitim almasına aracılık etmekten onur duyuyoruz. Her geçen gün Campusium ailesine yeni üyeler katılmakta ve yepyeni bir dünyayı keşfetmekte. Sizlerin de bu büyük ailenin bir parçası olmanızı diliyoruz.

Eğitim için, gelişme için, Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz ve Campusium'u bir dünya markası haline getireceğiz.

CAMPUSIUM

Campusium

Etiketler

Sosyal Medyada Paylaş

Uzaktan eğitim alanında kurumsal ve kişisel kullanıma uygun bir alt yapı ile video ve doküman içeriklerinizi kullanıcılarınıza sunabilirsiniz. Canlı dersler ve online sınavlar düzenleyebilirsiniz. Tüm faaliyetlerinizi raporlayabilir ve saklayabilirsiniz.